Fixtures & Results

Date
KO
Team
Opposition
Competition
Score
Scorers

Sun 21st Apr 2019

00:00 KO
Under 17 Red
Hullbridge Sports (League)
At

Thu 18th Apr 2019

00:00 KO
Under 15 Blue
AFC Hornchurch (League)
At

Sun 14th Apr 2019

14:00 KO
Under 15 Green
Tigers (League)
0-4
12:30 KO
Under 15 Red
Stevenage Borough (League)
1-4
Cameron Burrows
10:00 KO
Under 13 Blue
Stevenage Borough (League)
1-4
Chamario Hemley
10:00 KO
Under 17 Red
Billericay Town (League)
2-2
Dawid Nikolaj, Reece Antoine-Dacosta
09:45 KO
Under 12 Green
Riverhawks (League)
5-2
Kieran Godman, Kiyan Anderson 2, Aidon Shehu 2
00:00 KO
Under 15 Blue
East Thurrock Utd (League)
4-0
Jameel St Hill, Sonny Clarke, Jack Wells, Zack Ansell-Mason
00:00 KO
Under 16 Green
EMH Falcons (League)
4-1
Daejamor Edwards 2, Stevie Larner, Jean-Luc Dibia
00:00 KO
Under 9 Red
Eoro Dagenham (League)
At

Sat 13th Apr 2019

00:00 KO
Under 9 Saturday
AFC Walkern (League)
At

Sun 7th Apr 2019

12:00 KO
Under 13 Blue
Paringdon (League)
1-1
Oliver Licheri
10:30 KO
Under 17 Red
Billericay Town (League Cup)
3-2
Rigert Roma, Marcus, Reece Antoine-Dacosta
10:00 KO
Under 15 Blue
Wingate & Finchley (League)
3-3
Teodor Bozhilov, Jack Wells, Nic Chramiec
10:00 KO
Under 15 Green
Chafford Hundred (League)
1-6
Tom Whellams
09:45 KO
Under 12 Green
Billericay Town (League)
2-1
Jamie McGovern 2
09:45 KO
Under 9 White
Ridgeway Rovers (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 13 Red
Buckhurst Hill (League)
5-2
Elijah Grant 2, Jovan Nash, Kerris Lukizalamo-Liwala, Kai O'Hare
00:00 KO
Under 14 Green
Barkingside (League)
2-6
Louis Mallandan, David Harris
00:00 KO
Under 16 Green
Tigers (League)
3-3
Deji Edwards 2, Stevie Larner
00:00 KO
Under 9 Blue
Byron Red Star (League)
At

Sat 6th Apr 2019

00:00 KO
Under 8 Saturday
Sumners (League)
At
00:00 KO
Under 9 Saturday
Sumners (League)
At

Sun 31st Mar 2019

12:00 KO
Under 16 Green
Ridgeway Rovers (League)
4-3
Stevie Larner 2, Keon Taylor, Daejamor Edward
11:15 KO
Under 11 Saturday Red
Broxbourne Borough (League)
At Parmiters
11:00 KO
Under 10 White
Lakeside (League Cup)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 13 Blue
St Margaretsbury (League)
3-2
Rony, Oliver Licheri, Nathan Donovan
10:30 KO
Under 15 Blue
Barking (League)
3-2
Jack Wells 2, Sonny Clarke
10:00 KO
Under 13 Blue
St Margaretsbury (League)
2-0
Nathan Donovan, Chamario Henley
10:00 KO
Under 13 Red
Harlow Town (League)
2-0
Mason Stanton, Elijah Grant
10:00 KO
Under 15 Green
May & Baker (League)
0-5
10:00 KO
Under 8 Blue
Byron Red Star (League)
At Peter May Grass
09:45 KO
Under 10 Blue
Billericay Town (League Cup)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Blue
Tigers (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 11 White
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Forest Glade (League)
0-2
00:00 KO
Under 14 Blue
Shield Academy (League)
3-5
Eber Nzonza, Jedd Coster, Liam Wood
00:00 KO
Under 17 Red
Cockfosters (County Cup)
3-1
Eddy Mombanza, Cameron St Louis, Marcus Painter
00:00 KO
Under 7 Blue
UPR (League Cup)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Buckhurst Hill (League Cup)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Barkingside (League)
At

Sat 30th Mar 2019

00:00 KO
Mens 1st Team
Chingford Ath (League)
0-7
00:00 KO
Under 8 Saturday
Cheshunt Youth (League)
At Parmiters

Wed 27th Mar 2019

00:00 KO
Under 15 Blue
Ilford (League)
1-2
Jack Wells

Sun 24th Mar 2019

14:00 KO
Under 15 Blue
Romford (League)
3-1
Jameel St Hill, Sonny Clarke, Zack Ansell-Mason
13:30 KO
Under 13 Blue
Stevenage Borough (League Cup)
2-9
Chamario Hemley, Oliver Licheri
11:30 KO
Under 11 White
Gatcliffe Youth (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 10 Blue
Barkingside (League Cup)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 7 Blue
Cobra (League Cup)
At Peter May
10:30 KO
Under 15 Green
Shield Academy (League)
At
10:00 KO
Under 14 Green
Barking (League)
0-2
10:00 KO
Under 16 Green
Tigers (League)
0-2
10:00 KO
Under 7 Red
Hannakins Farm (League Cup)
At Peter May
09:30 KO
Under 12 Green
Balham (County Cup)
3-0
Caiden Remy-Dee 3
00:00 KO
Under 10 Red
Billericay Town Green (League Cup)
At
00:00 KO
Under 10 White
EMH Eagles (League Cup)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Leighwood (League)
At
00:00 KO
Under 14 Blue
Victoria Park (League)
4-0
Rakim Jenneh 2, Jedd Coster, Eber Nzonza
00:00 KO
Under 15 Green
Shield Academy (League)
0-2
00:00 KO
Under 15 Red
Hatfield Comet (League)
3-4
Sam Donovan, Cameron Barrows 2
00:00 KO
Under 16 Blue
Barkingside (League)
3-2
Conor Medhurst 2, William Sandell
00:00 KO
Under 17 Red
Hullbridge Sports (League)
3-2
Reece Antoine-Dacosta 2, Rigert Roma
00:00 KO
Under 9 Blue
Orsett Park Royals (League)
At

Sat 23rd Mar 2019

12:00 KO
Under 9 Saturday
Welwyn Garden City (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid u8s (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens Vets
Great Baddow Reserves (League)
1-0
Samuel Marks
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
AFC Walken (League)
At
00:00 KO
Under 8 Saturday
East Herts (League)
At

Sun 17th Mar 2019

12:00 KO
Under 7 Blue
Frenford (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 15 Red
Potters Bar Crusaders (League)
At Parmiters
11:00 KO
Under 8 Blue
Epping Youth (League)
At PeterMay
10:00 KO
Under 13 Red
Ware Town (League)
2-2
Elijah Grant, Chamario Hemley
09:45 KO
Under 11 White
Buckhurst Hill (League Cup)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Blue
AFC Hornchurch (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 12 Green
Leighwood (League)
0-1
00:00 KO
Under 13 Blue
Cheshunt (League)
1-3
Ronaldhino Calin
00:00 KO
Under 14 Blue
Tigers (League)
3-0
Oliver Williams 2, Rakim Jenneh
00:00 KO
Under 15 Blue
AFC Hornchurch (League)
At
00:00 KO
Under 16 Green
Crown & Manor (League)
0-2
00:00 KO
Under 17 Red
Cockfosters (County Cup)
At
00:00 KO
Under 9 Red
A1 Sports (League)
At

Sat 16th Mar 2019

11:00 KO
Under 11 Saturday Red
Wormley (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens Vets
Sungate (League)
2-0
Matt Neal
00:00 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid u8s (League)
At
00:00 KO
Under 9 Saturday
Cheshunt (League Cup)
At

Sun 10th Mar 2019

11:00 KO
Under 10 Blue
Lakeside (League Cup)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 9 White
Harold Hill (League)
At Peter May Astro
10:30 KO
Under 12 Green
Hutton (League)
At
10:00 KO
Under 12 Green
Balham (County Cup)
At Mile End Stadium
10:00 KO
Under 7 Red
Pro Direct (League Cup)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Red
Billericay Town (League Cup)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Blue
Buckhurst Hill (League Cup)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Red
Byron Red Star (League Cup)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 White
Mindset (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Pro Soccer (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Grays (League)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Buckhurst Hill (League)
4-3
Leland Ballie 2, Kerris Lukizalamo-Liwala, Own Goal
00:00 KO
Under 13 Blue
Cheshunt (League)
At
00:00 KO
Under 13 Red
Ware Town (League)
1-2
Elijah Grant
00:00 KO
Under 14 Blue
Victoria Park (League)
At
00:00 KO
Under 14 Green
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 15 Blue
East Thurrock (League)
At
00:00 KO
Under 15 Red
Panshanger Pumas (League)
1-7
Cameron Barrows
00:00 KO
Under 16 Green
Leeside Colts (League)
At
00:00 KO
Under 17 Red
Heybridge Swifts (League)
2-3
Reece Dacosta

Sat 9th Mar 2019

14:30 KO
Mens 1st Team
Shoebury Town (League)
5-4
Krasimir Kamboshev 3, Lueol Workneh, Boris Tsvetan
14:00 KO
Mens Vets
Old Barks Res (League)
2-5
Ryan Heath, Samuel Marks
10:15 KO
Under 8 Saturday
Hoddesdon Town (League)
At Parmiters
09:15 KO
Under 7 Red
GT Utd 8s Whites (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Frontiers (League)
At

Sun 3rd Mar 2019

14:00 KO
Under 15 Red
Hatfield Comet (League)
2-2
Cameron Barrows, Chez
14:00 KO
Under 17 Red
Cockfosters (League)
At Wadham Lodge Stadium
12:00 KO
Under 14 Blue
Tigers (League)
3-3
Rakim Jenneh 2, Jedd Coster
11:30 KO
Under 12 Green
Buckhurst Hill Black (League Cup)
3-0
Caiden Remy, Kieran Godman, Tai Johnson
11:00 KO
Under 9 Blue
Tigers (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 15 Blue
Edgeware Town (League)
2-3
Sonny Clarke 2
10:00 KO
Under 16 Green
Crown & Manor (League)
At Parmiters
09:45 KO
Under 11 Red
Leighwood (League Cup)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 White
Chigwell (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Barkingside (League Cup)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Millwall Albion (League Cup)
3-2
Bonitas Plitatis, Fabian Pughiuc, Callum Gower
00:00 KO
Under 13 Red
Barkingside (League)
6-0
Elijah Grant 5, Jovan Nash
00:00 KO
Under 14 Green
AFC Hornchurch (League)
4-2
Joe Crane 2, David Harris, Jamie Moran
00:00 KO
Under 15 Green
Chigwell (League)
1-5
Niko Arthur
00:00 KO
Under 16 Blue
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Byron Red Star (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Dagenham Utd (League)
At

Sat 2nd Mar 2019

10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Norseman (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 9 Saturday
Elite Feet Southgate Lions (League Cup)
At Parmiters
00:00 KO
Mens Vets
Hale End Reserves (League)
2-4
Matt Neal, Samuel Marks
00:00 KO
Under 8 Saturday
Welwyn Garden City (League)
At

Sun 24th Feb 2019

14:00 KO
Under 17 Red
Welling Utd (County Cup)
5-1
Mario Lipetz, Rigert Roma, Joshua Hatchard, Cameron St Louis, Reece Antoine-Dacosta
12:00 KO
Under 14 Blue
Shield Academy (League)
1-0
Archie Hemming
11:00 KO
Under 10 Blue
BillericayTown (League)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 7 Blue
Hannakins Farm (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 15 Green
Loughton (League)
1-3
Louis Burke
10:00 KO
Under 8 Blue
Barkingside Youth (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Red
Euro Dagenham (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 White
Hornchurch Urchins (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Rippleway (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Buckhurst Hill (League)
2-0
Kieran Godman, Aidon Shehu
00:00 KO
Under 12 Red
Loass (League)
6-0
Fabian Pughiuc 2, Kerris Lukizalamo-Liwala 2, Bonitas Plitatis, Leland Ballie
00:00 KO
Under 13 Blue
Paringdon Youth Lions (League)
2-2
Oliver Licheri, Diogo Gomes
00:00 KO
Under 13 Red
Needham Market Blue (League Cup)
1-3
Elijah Grant
00:00 KO
Under 14 Green
Grays Ath (League)
0-4
00:00 KO
Under 15 Blue
Ilford (League)
1-1
Sonny Clarke
00:00 KO
Under 16 Green
Colebrook Royals (League)
4-2
Stevie Larner, Tofael Tanim, Keon Taylor
00:00 KO
Under 9 Blue
GFA Loughton (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Euro Dagenham (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Gidea Park Rangers (League)
At

Sat 23rd Feb 2019

14:00 KO
Mens 1st Team
Lakeside (League)
1-4
Sophiane Hammouda
14:00 KO
Mens Vets
Metpol Chigwell (League)
2-3
Edward Eccles, Kurt Mirjah
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Welwyn Garden City (League)
At Parmiters
09:15 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid Tigers (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 12 Green
Billericay Town (League)
0-3
00:00 KO
Under 9 Saturday
BSCFC (League)
At

Sun 17th Feb 2019

14:00 KO
Under 13 Red
Cheshunt (League)
0-2
14:00 KO
Under 14 Blue
Rippleway (League)
1-1
Eber Nzonza
12:00 KO
Under 16 Green
Leeside Colts (League)
0-0
11:00 KO
Under 8 Blue
Buckhurst Hill (League)
At Peter May Grass
11:00 KO
Under 9 White
Dagenham Utd (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 11 White
Abbey Youth (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 12 Red
Forest Glade (League)
8-1
Bonitas Plitatis 3, Kerris Lukizalamo-Liwala 3, Fabian Pughiuc 2
10:00 KO
Under 15 Blue
Wingate & Finchley (County Cup)
3-3
Lost 3-0 on Pens, Sonny Clarke, Jameel St Hill, Jack Wells
10:00 KO
Under 15 Red
Pro Direct (League)
4-5
Zidane Green 3, Nicolas Chramiec
10:00 KO
Under 16 Blue
Ilford (League)
2-2
Emmanuel Robe 2
10:00 KO
Under 7 Blue
Flanders (League)
At Peter May Grass
09:45 KO
Under 10 White
Euro Dagenham (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Red
Hannakins Farm (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Euro Dagenham (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Lakeside (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Colebrook Royal (League)
1-3
Caiden Remy
00:00 KO
Under 13 Blue
Paringdon Youth Lions (League Cup)
3-1
Chamario Hemley 2, Diogo Gomes
00:00 KO
Under 14 Green
Aveley (League)
1-1
George Hellen
00:00 KO
Under 15 Green
May & Baker (League)
0-3
00:00 KO
Under 17 Red
Grays (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Top Tekkers (League)
At

Sat 16th Feb 2019

00:00 KO
Mens Vets
Hale End Vets Reserves (League)
At
00:00 KO
Under 7 Saturday
Superstar Sports (League)
At

Sun 10th Feb 2019

12:00 KO
Under 15 Green
Shield Academy (League)
At Parmiters
11:00 KO
Under 10 Blue
Royal Falcons (League)
At Peter May Astro
10:30 KO
Under 15 Blue
Newmarket Town (League Cup)
3-6
Sonny Clarke 2, Zack Ansell-Mason
10:00 KO
Under 11 Red
Hannakins Farm (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 11 White
Buckhurst Hill (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Red
Lakeside (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 12 Red
Senrab (League)
2-1
Leland Ballie, Jayden St Hilaire-Dinh
00:00 KO
Under 10 White
LTD (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Welling Utd Yellow (County Cup)
2-1
Caiden Remy, Fionn O'Connell
00:00 KO
Under 13 Red
Stowmarket Town (League Cup)
5-4
Elijah Grant 4, Chamario Hemley
00:00 KO
Under 14 Blue
Colebrook Royals (League)
At
00:00 KO
Under 15 Red
Risden Wood Colts (League)
3-5
Aman Din, Zidane Green, Benito Crosara
00:00 KO
Under 16 Green
Bealonians (League)
At
00:00 KO
Under 17 Red
Heybridge Swifts (League)
At
00:00 KO
Under 7 Blue
Tigers (League)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
Hannakins Farm (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
UPR (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Ridgeway Rovers (League)
At

Sat 9th Feb 2019

14:00 KO
Mens 1st Team
Beacon Hill Rovers (League)
3-1
Krasimir Kamboshev, Boris Tsvetan, Georgi Georgiev
14:00 KO
Mens Vets
Old Barks Reserves (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
SFA Pymmes (League Cup)
At Parmiters
10:00 KO
Under 8 Saturday
Pro Direct Academy (League)
At Parmiters
09:15 KO
Under 7 Saturday
GT Utd (League)
At Parmiters

Sun 3rd Feb 2019

11:00 KO
Under 8 Blue
Billericay Town (League)
At Peter May Grass
11:00 KO
Under 9 White
Hornchurch (League)
At Peter May Astro
10:30 KO
Under 17 Red
Glebe (County Cup)
3-1
Liam Mulligan, Cameron St Louis 2
10:00 KO
Under 13 Blue
Paringdon Youth (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 13 Red
Aveley (League)
4-2
Clement Jeans, Jovan Nash, Roberto Vieru, Mason Stanton
09:45 KO
Under 10 White
UPR (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Red
Buckhurst Hill (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Lakeside (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Harold Wood Cougars (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
St Cleres (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Welling Utd Yellow (County Cup)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Westward Boys (League)
7-0
Bonitas Plitatis 2, Fabian Pughiuc 2, Kerris Lukizalamo-Liwala, Leland Ballie, Jensen Margetts
00:00 KO
Under 15 Blue
Edgeware Town (League)
1-3
Jack Wells
00:00 KO
Under 15 Green
Ultra Elite (League)
2-4
Tom Whellams, Alfie Peeling
00:00 KO
Under 7 Blue
Hannakins Farm (League)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Ridgeway Rovers (League)
At

Sat 2nd Feb 2019

00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Barnet Azzuri (League)
At
00:00 KO
Under 9 Saturday
Elite Feet (League)
At

Mon 28th Jan 2019

13:33 KO
Under 15 Red
Hatfield Comet (League)
At Parmiters

Sun 27th Jan 2019

13:00 KO
Under 15 Green
Tigers (League)
1-6
Tom Whellams
11:15 KO
Under 11 White
Rippleway (League)
At Peter May
11:15 KO
Under 12 Red
Westward Boys (League)
14-2
Kerris Lukizalamo-Liwala 3, Miki Henok Melaku, Bonitas Plitatis, Cole Hepper, Jensen Margetts, Jayden St Hilaire-Dinh 2, Leland Ballie, Callum Gower, Zane Sadiq
11:00 KO
Under 10 Blue
Billericay Town (League)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 7 Blue
Cobra (League)
At Peter May Astro
10:30 KO
Under 17 Red
Glebe (League)
At Wadham Lodge Stadium
10:00 KO
Under 11 Red
Buckhurst Hill (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 12 Green
Forest Glade (League)
6-2
Caiden Remy, Sonny Harbert, Kieran Godman 2, Jamie McGovern 2
10:00 KO
Under 15 Blue
Hackney Wick (League)
4-1
Zack Ansell-Mason 2, Sonny Clarke, Luke Newbury-Neale
09:45 KO
Under 10 Red
Gidea Park Rangers (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Blue
Tigers (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 White
UPR (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 White
Mindset (League)
At
00:00 KO
Under 13 Blue
Pro Direct Academy (League)
2-3
Nathan Donovan, Oliver Licheri
00:00 KO
Under 14 Blue
Shield Academy (League)
At
00:00 KO
Under 15 Red
St Margaretsbury (League)
2-5
Benito Crosara 2
00:00 KO
Under 16 Blue
Wingate & Finchley (League)
0-0
00:00 KO
Under 8 Blue
Gidea Park Rangers (League)
At

Sat 26th Jan 2019

10:00 KO
Under 7 Saturday
GT Utd (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 9 Saturday
Ware Youth (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Harold Wood Reserves (League)
0-2
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Pro Direct Academy (League)
At Parmiters

Sun 20th Jan 2019

14:00 KO
Under 13 Red
Redbridge (League)
2-1
Elijah Grant 2
11:00 KO
Under 9 White
Gidea Park (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 14 Blue
Colebrook Royals (League)
9-0
Dante Mwamba-whitney, Elliot Osborne, Rakim Jenneh 2, Kayode Taylor 3, Jedd Coster 2
10:00 KO
Under 14 Green
Woodford Town (League)
3-0
Mekhi Charles-Armstrong 2, Louis Mallandan
10:00 KO
Under 15 Blue
Hackney Wick (County Cup)
7-0
Sonny Clarke 3, Jameel St Hill 3, Zach Ansell-Mason
10:00 KO
Under 7 Red
Hannakins Farm (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 White
Buckhurst Hill (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 11 White
Epping Youth (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Gidea Park (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Levels FC (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Cobra (League)
2-1
Kieran Godman, Fionn O'Connell
00:00 KO
Under 12 Red
Millwall Albion (League)
0-0
00:00 KO
Under 13 Blue
Welwyn Pegasus Royals (League)
3-2
Chamario Hemley, Vincenza Crosara, Callum Smith
00:00 KO
Under 15 Green
Chafford Hundred (League)
5-2
Tom Whellams 2
00:00 KO
Under 15 Red
Pro Direct (League)
0-0
Ryan FC Could not Constitute
00:00 KO
Under 16 Blue
Hackney Wick (League)
2-4
Riley Conn, Frankie Licheri
00:00 KO
Under 16 Green
EMH Falcons (League)
At
00:00 KO
Under 17 Red
Hullbridge Sports (League)
At
00:00 KO
Under 7 Blue
Tigers (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
Leighwood (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Hornchurch Urchins (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Billericay Town (League)
At

Sat 19th Jan 2019

14:00 KO
Mens 1st Team
Toby (League)
1-3
Eesa Malik
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Royston Town (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 8 Saturday
Panshanger (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens Vets
Old Chigwellians (League)
1-3
Stuart Barlett
00:00 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid u8s (League)
At
00:00 KO
Under 9 Saturday
BSCFC (League Cup)
At

Sun 13th Jan 2019

14:00 KO
Under 15 Blue
AFC Hornchurch (League Cup)
1-0
Zach Ansell-Mason
14:00 KO
Under 17 Red
Hullbridge (League Cup)
3-0
Rigert Roma 2, Cameron St Louis
12:30 KO
Under 15 Green
Manford Way (League)
0-8
12:00 KO
Under 7 Blue
Epping Youth (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 7 Red
Royal Falcons (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 9 White
Tigers (League)
At Peter May Astro
10:30 KO
Under 15 Red
Risden Wood (League)
3-4
Finlay Sims, Ronnie Carle, Ben Dimond
10:00 KO
Under 12 Red
Buckhurst Hill (League)
9-1
Jayden St Hilaire-Dinh 3, Leland Ballie 2, Miki Henok Melaku 2, Fabian Pughiuc, Bonitas Plitatis
10:00 KO
Under 14 Green
Tilbury (League)
0-0
Tilbury could not constitute
10:00 KO
Under 16 Blue
Redbridge (League)
0-0
10:00 KO
Under 8 Blue
Epping Youth (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Blue
Ryan Red (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Red
Forest Glade (League)
At Peter May Astro
09:15 KO
Under 11 Red
Pro Soccer Green (League)
At Peter May
00:00 KO
Under 10 Red
Ryan Blue (League)
At
00:00 KO
Under 10 White
EMH Eagles White (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
UPR (League)
At
00:00 KO
Under 13 Blue
Pro Direct (League Cup)
6-8
Diogo Gomes, Ferre Smith Glover, Chamario Hemley, Vincenza Crosara 2, Callum Johnson
00:00 KO
Under 13 Red
Glebe (League Cup)
3-5
Elijah Grant 2, Marley St Louis
00:00 KO
Under 14 Blue
Prostar (League)
2-2
Elliot Osborne, Charlie Hunt
00:00 KO
Under 9 Blue
Orsett Park (League)
At

Sat 12th Jan 2019

10:00 KO
Under 8 Saturday
Potters Bar Utd (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens Vets
North Weald (League)
3-4
Stuart Barlett 2, Matt Neal
00:00 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid u8s (League)
At

Sun 6th Jan 2019

12:00 KO
Under 14 Blue
Goodmayes (League)
4-2
Kayode Taylor 2, Rakim Jenneh, Oliver Williams
11:00 KO
Under 7 Blue
Mindset (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 9 Blue
Royal Falcons (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 10 White
GFA Loughton (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 15 Blue
Barking (County Cup)
1-0
Zach Ansell-Mason
10:00 KO
Under 15 Red
Panshanger Lions (League)
1-6
Matteo Lo Conte
10:00 KO
Under 8 Blue
Colebrook Royals (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Red
Barkingside (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 11 Red
Royal Falcons (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Grays Ath (League)
2-0
Kieran Godman, Erik Lola
00:00 KO
Under 12 Red
Lakeside (League)
6-0
Kerris Lukizalamo-Liwala 4, Jensen Margetts, Fabian Pughiuc
00:00 KO
Under 13 Red
Redbridge (League)
1-1
Elijah Grant
00:00 KO
Under 14 Green
Cambridge City (League Cup)
1-6
Louis Mallandan
00:00 KO
Under 15 Green
Flyers (League)
1-4
Jaygo Forrester-McKenzie
00:00 KO
Under 16 Blue
AFC Sudbury (League Cup)
0-3
00:00 KO
Under 16 Green
Chigwell (League)
2-0
CJ Clarke, Jordan Bempong
00:00 KO
Under 17 Red
Heybridge Swifts (League)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Gidea Park Rangers (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Dagenham Utd (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
UPR (League)
At

Sat 5th Jan 2019

10:00 KO
Under 9 Saturday
BSCFC (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Runwell Hospital (League)
1-6
Morley Vilas Dialu
00:00 KO
Mens Vets
Old Barks Res (League)
2-10
Matt Neal, Stuart Barlett
00:00 KO
Under 7 Saturday
Superstar Sports (League)
At
00:00 KO
Under 9 Saturday
Welwyn Garden City (League)
At

Sat 22nd Dec 2018

14:00 KO
Mens 1st Team
Harold Wood Res (League)
2-2
Georgi Georgiev, Joel Griffiths
00:00 KO
Under 12 Green
Buckhurst Hill (League)
2-0
Jamie McGovern. Own Goal

Sun 16th Dec 2018

14:00 KO
Under 13 Blue
St Margaretsbury (League)
4-5
Diogo Gomes 2, Chamario Hemley, Callum Kealy-Johnson
12:00 KO
Under 15 Red
St Margaretsbury (League)
2-3
Finlay Sims, Zidane Green
11:00 KO
Under 9 White
Hanakins Farm (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 12 Green
Bromley Rooks (County Cup)
2-2
Kieran Godman, Jamie McGovern Ryan Green Won 3-1 on Pens
10:00 KO
Under 12 Red
Billericay Town (League)
5-1
Kerris Lukizalamo-Liwala 2, Leland Ballie, Bill Donghue, Jayden St Hilaire-Dinh
10:00 KO
Under 15 Green
Ridgeway Rovers (League)
3-0
Jaygo Forrester-McKenzie 2, Niko Arthur
10:00 KO
Under 16 Blue
Hampstead Stags (County Cup)
2-5
Daniel Sutton, Riley Conn
10:00 KO
Under 16 Green
Barkingside (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 9 Red
Byron Red Star (League)
At Peter May Astro
09:00 KO
Under 10 White
Chigwell (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 14 Green
Buckhurst Hill (League)
3-0
Joel Mputu, Barney Sheldrake, Osaruyi M-Lawrence
00:00 KO
Under 17 Red
Billericay (League)
3-2
Rigert Roma 2, Mario Lipetz
00:00 KO
Under 7 Red
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
Byron Red Star (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Tigers (League)
At

Sat 15th Dec 2018

14:00 KO
Mens Vets
Old Barks (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Upminster (League)
0-0
Upminster could not constitute
00:00 KO
Under 8 Saturday
Cheshunt (League)
At

Sun 9th Dec 2018

14:00 KO
Under 15 Blue
Hertford Town (League Cup)
3-1
Zach Ansell-Mason 2, Fabian Isopo
12:00 KO
Under 14 Blue
Rippleway (League)
At Parmiters
11:00 KO
Under 10 Blue
Billericay Town (League)
At Wadham Lodge Astro
11:00 KO
Under 8 Blue
Tigers (League)
At Peter May
10:30 KO
Under 12 Green
County Park (League)
7-0
Erik Lola 3, Jamie McGovern 2, Kiyan Anderson, Antonio Desiderio
10:00 KO
Under 10 Red
Buckhurst Hill (League)
At Wadham Lodge Astro
10:00 KO
Under 11 Red
Leighwood (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 15 Blue
Tigers (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 7 Red
UPR (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 9 Blue
GFA Loughton (League)
At Wadham Lodge Astro
00:00 KO
Under 10 White
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Wapping (League)
At
00:00 KO
Under 12 Red
May and Baker (League)
7-1
Leland Ballie 3, Jensen Margetts, Bill Donghue, Fabian Pughiuc, Bonitas Plitatis
00:00 KO
Under 13 Blue
Bury Rangers (League)
4-5
Diogo Gomes 3, Ferre Smith Glover
00:00 KO
Under 13 Red
Dulwich Village (County Cup)
3-2
Kai O'Hare 2, Marley St Louis
00:00 KO
Under 14 Green
H F Paulista (County Cup)
3-4
Azuka Opara, George Hellen, Barney Sheldrake
00:00 KO
Under 15 Red
Stevenage Borough (League)
1-4
Zidane Green
00:00 KO
Under 16 Green
A C Utd (League Cup)
1-3
00:00 KO
Under 17 Red
Grays Ath (League)
At
00:00 KO
Under 7 Blue
Euro Dagenham (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Chigwell (League)
At

Sat 8th Dec 2018

14:00 KO
Mens 1st Team
Newham Utd (League)
3-3
Krasimir Kamboshev 2, Sophiane Hammouda
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Frontiers (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 7 Saturday
GT Utd (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 9 Saturday
Ware Utd (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens Vets
Britania Vets (League)
5-3
Matt Neal 3, Mark Stonebridge, Ryan Heath

Sun 2nd Dec 2018

14:00 KO
Under 13 Blue
Cheshunt (League)
9-3
Oliver Licheri 2, Chamario Hemley, Nathan Donovan, Diogo Gomes 2, Ferre Smith Glover 2, Tristan Chocken
12:00 KO
Under 15 Red
Risden Wood (League)
0-0
Game Postponed
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Cuffley Youth (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 11 White
Forest Glade (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 15 Green
Chigwell (League)
0-7
10:00 KO
Under 16 Blue
AFC Hornchurch (League)
0-6
10:00 KO
Under 7 Blue
Buckhurst Hill (League)
At Peter May
00:00 KO
Under 10 Blue
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 10 White
Ridgeway Rovers (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
UPR (League)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Forest Glade (League)
6-2
Zane Sadiq 2, Callum Gower, Bonitas Plitatis, Jensen Margetts, Miki Henok Melaku
00:00 KO
Under 13 Red
Harlow (League)
0-5
00:00 KO
Under 14 Blue
Senrab (League)
0-4
00:00 KO
Under 14 Green
Romford (League)
At
00:00 KO
Under 15 Blue
Barking (League)
2-3
Fabian Isopo, Zach Ansell-Mason
00:00 KO
Under 16 Green
A C Utd (League Cup)
At
00:00 KO
Under 17 Red
Hullbridge Sports (League)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Byron Red Star (League)
At

Sat 1st Dec 2018

14:00 KO
Mens Vets
Chipping Ongar (League)
0-5
10:00 KO
Under 9 Saturday
Clodan Youth (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
May & Baker (League)
5-0
Krasimir Kamboshev 3, Sophiane Hammond, Georgi Georgiev

Sun 25th Nov 2018

12:00 KO
Under 16 Green
Colebrook Royals (League)
0-2
11:00 KO
Under 8 Blue
Riverhawks (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 9 Blue
Top Tekkers (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 10 White
Lakeside (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 11 Red
Pro Soccer (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 12 Red
Jets FC (League Cup)
4-2
Fabian Pughiuc, Leland Ballie, Bonitas Plitatis, Jayden St Hilaire-Dinh
10:00 KO
Under 14 Green
Aveley (League)
2-1
Louis Mallandan, Joseph Crane
10:00 KO
Under 7 Red
Byron Red Star (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 9 White
Cobra (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Euro Dagenham (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Caribb (County Cup)
4-0
Caiden Remy, Aidon Shehu, David Osko 2
00:00 KO
Under 13 Blue
Chase Side (League)
2-5
Elliot Smith, Mert Gur
00:00 KO
Under 13 Red
Potters Bar (League)
4-5
Clement Jeans 3, Elijah Grant
00:00 KO
Under 14 Blue
Tigers (League)
2-2
Lost 3-2 on Pens Jedd Coster, Kayode Taylor
00:00 KO
Under 15 Blue
Wingate & Finchley (League)
0-4
00:00 KO
Under 15 Green
Loughton (League)
0-3
00:00 KO
Under 15 Red
Ware (League Cup)
1-3
Nicolas Chramiec
00:00 KO
Under 16 Blue
Barking (League)
1-2
Conor Medhurst
00:00 KO
Under 17 Red
Metrogas (County Cup)
8-1
Marcus Painter 4, Reece Antoine-Dacosta 2, Sebastian McGee, Own Goal
00:00 KO
Under 7 Blue
Hornchurch Urchins (League)
At

Sat 24th Nov 2018

10:30 KO
Under 8 Saturday
Elite Feet (League)
At Parmiters
09:30 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Norseman (League)
At

Sun 18th Nov 2018

14:00 KO
Under 15 Red
Wingate & Finchley (County Cup)
1-8
Gerdas Malukas
14:00 KO
Under 17 Red
Cockfosters (League)
2-2
Rigert Roma, David Avram
12:00 KO
Under 13 Blue
Pro Direct Academy (League)
2-4
Diogo Gomes 2
11:00 KO
Under 10 Blue
Euro Dagenham (League)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 7 Blue
Barking (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 12 Green
Colebrook Royals (League)
0-5
10:00 KO
Under 15 Blue
Bridon Ropes (County Cup)
4-1
Zach Ansell-Mason, Jameel St Hill 2, Jack Wells
10:00 KO
Under 16 Blue
Park Langley (County Cup)
2-1
Airon Paul, Marko Protic
10:00 KO
Under 16 Green
Wingate & Finchley (County Cup)
0-2
10:00 KO
Under 7 Red
Gidea Park Rangers (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Red
Royal Falcons (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 12 Red
Lakeside Titans (League)
3-0
Miki Henok Melaku, Jayden St Hilaire-Dinh, Bill Donghue
00:00 KO
Under 10 White
Euro Dagenham (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Gidea Park Rangers (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Cobra (League)
At
00:00 KO
Under 13 Red
Redbridge (County Cup)
5-2
Alex Ward, Kai O'Hare, Freddie Cox, Marley St Louis, Mason Stanton
00:00 KO
Under 14 Blue
Santley (County Cup)
0-2
00:00 KO
Under 14 Green
Barking (League)
1-6
Barney Sheldrake
00:00 KO
Under 15 Green
Glebe Pumas (County Cup)
1-10
Alfie Peeling
00:00 KO
Under 8 Blue
Epping (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
UPR (League)
At
00:00 KO
Under 9 Red
Hannakins Farm (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Jets (League)
At

Sat 17th Nov 2018

10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Barnet Azzurri (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 9 Saturday
Chars (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Rochford Town (League)
2-7
Joel Griffins, Zacariya Derria
00:00 KO
Mens Vets
Hornminster (County Cup)
2-3
Sam Johnson, Matt Neal
00:00 KO
Under 7 Saturday
GT Utd (League)
At
00:00 KO
Under 8 Saturday
Pro Direct Soccer (League)
At

Sun 11th Nov 2018

12:00 KO
Under 15 Green
Chafford Hundred (League)
At Parmiters
12:00 KO
Under 17 Red
Brentwood (League)
0-2
11:00 KO
Under 9 White
Barkingside (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 11 White
Bealonians (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 14 Green
Balham (County Cup)
2-1
Barney Sheldrake 2
09:45 KO
Under 10 White
LTD (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Red
Billericay Town (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Royal Falcons (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Hannakins Farm (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Riverhawks (League)
5-0
Sonny Harbert, Tai Johnson, Keiran Godman, Own Goals 2
00:00 KO
Under 12 Red
Senrab (League)
4-5
Leland Ballie, Boni, Fabian Pughiuc, Jensen Margetts
00:00 KO
Under 13 Blue
Santley Utd (County Cup)
1-5
Mert Gur
00:00 KO
Under 13 Red
Redbridge (County Cup)
At
00:00 KO
Under 14 Blue
Santley Utd (County Cup)
At
00:00 KO
Under 15 Blue
Hackney Wick (League)
2-1
Jameel St Hill 2
00:00 KO
Under 15 Red
Panshanger Lions (League)
0-0
Ryan FC could not constitute
00:00 KO
Under 16 Green
Riverhawks (League)
5-3
Dennis Amaral, Stevie Larner, Jordan Bembong, Keon Taylor 2
00:00 KO
Under 7 Blue
Lakeside (League)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Royal Falcons (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
Leighwood (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Tigers (League)
At

Sat 10th Nov 2018

14:00 KO
Mens 1st Team
Runwell Hospital (League)
1-3
Sam Olanipekun
14:00 KO
Mens Vets
Chipping Ongar (League)
2-2
Matt Neal, Stuart Barlett
10:00 KO
Under 9 Saturday
Potters Bar Utd (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
SFA Santos (League)
At

Sun 4th Nov 2018

14:00 KO
Under 13 Blue
Chase Side (League)
0-0
Chase Side could not constitute
14:00 KO
Under 15 Blue
AFC Hornchurch (League)
0-2
12:00 KO
Under 14 Green
Barkingside (League)
2-2
Joel Mputu 2
12:00 KO
Under 15 Green
Ultra Elite (League)
3-1
Tom Whellams, Niko Arthur, Jaygo Forrester-McKenzie
12:00 KO
Under 7 Blue
Shield Academy (League)
At Peter May
11:15 KO
Under 12 Green
Riverhawks (League Cup)
8-1
David Osko , Caiden Remy, Tai Johnson 2, Antonio Desiderio 2, Sonny Harbert 2
11:00 KO
Under 10 Blue
Hannakins Farm (League)
At Wadham Lodge Astro
11:00 KO
Under 8 Blue
Gidea Park Rangers (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 11 Red
Lakeside (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 13 Red
Barkingside (League)
3-6
Elijah Grant 3
10:00 KO
Under 16 Blue
Wingate & Finchley (League)
4-2
Frankie Licheri 2, Ryley Conn, Marko Protic
10:00 KO
Under 16 Green
Belonians (League)
2-2
Tafiel Tanim, Keon Taylor
10:00 KO
Under 7 Red
Barkingside (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 Red
Billericay (League)
At Wadham Lodge Astro
09:45 KO
Under 9 Blue
Hornchurch Urchins (League)
At Wadham Lodge Astro
00:00 KO
Under 10 White
Upminster (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Billericay (League)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Lakeside (League Cup)
5-0
Jayden St Hilaire-Dinh 2, Miki Henok Melaku 2, Fabian Pughiuc
00:00 KO
Under 14 Blue
Euro Dagenham (League)
1-5
Kayode Taylor
00:00 KO
Under 15 Red
Potters Bar Crusaders (League)
0-4
00:00 KO
Under 9 Red
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Shield Academy (League)
At

Sat 3rd Nov 2018

14:00 KO
Mens Vets
William Fitt (County Cup)
3-1
Samuel Marks, Ryan Heath, Matt Neal
10:00 KO
Under 8 Saturday
St Margaretsbury (League)
At Parmiters
09:45 KO
Under 7 Saturday
Superstar Sports u8s (League)
At Parmiters
09:30 KO
Under 7 Saturday
GT Utd u8s (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Toby (League)
0-4
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Wormley (League)
At

Sun 28th Oct 2018

13:45 KO
Under 14 Blue
Prostar Yellow (League)
3-2
Jedd Coster, Rakim Jenneh, Archie Hemming
12:00 KO
Under 15 Red
Panshanger Pumas (League)
1-6
Zidane Green
11:30 KO
Under 11 White
Park View Rangers (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 9 White
Barkingside Youth (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 12 Green
Foots Cray Lions (County Cup)
9-1
Kieran Godman 3, David Osko 2, Sonny Harbert, Tai Johnson, Caiden Remy, Aidon Shehu
10:00 KO
Under 13 Blue
Cheshunt (League)
1-2
Ferre Smith Glover
10:00 KO
Under 8 Blue
Billericay Colts (League)
At Peter May Grass
10:00 KO
Under 9 Blue
Orsett Park Royals (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 10 White
Mindset (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Gidea Park Rangers (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Hanakins Farm (League)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Crayford Arrows Yellow (County Cup)
0-1
00:00 KO
Under 13 Red
Hitchin Town (League Cup)
4-4
Lost on Pens - Elijah Grant 4
00:00 KO
Under 14 Green
Brentwood Town (League Cup)
3-2
Louis Mallandain, Joel Mputu, Joe Crane
00:00 KO
Under 15 Green
Tigers (League)
2-9
Brandon Metcalfe, Tristian Gashi
00:00 KO
Under 16 Blue
Potters Bar Town (League Cup)
2-1
Riley Conn, Marko Protec
00:00 KO
Under 16 Green
Ridgeway Rovers (League)
At
00:00 KO
Under 7 Red
Hanakins Farm Black (League)
At

Sat 27th Oct 2018

14:30 KO
Mens 1st Team
Chingford Ath (League)
1-6
Krasimir Kamboshev
14:00 KO
Mens Vets
Sungate (League)
6-2
Stuart Barlett, Martin Lightbody, Samuel Marks, Matt Neal, Edward Eccles, Marius Antonescu
10:30 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid u8s (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 7 Saturday
GT Utd u8s (League)
At Parmiters

Sun 21st Oct 2018

14:00 KO
Under 16 Green
EMH Falcons (League)
0-2
14:00 KO
Under 17 Red
Heybridge Swifts (League)
4-1
Michael Dan, Liam Mulligan, Cameron St Louis 2
12:00 KO
Under 15 Green
Pro Direct Academy (County Cup)
0-0
Pro Direct could not constitute
11:15 KO
Under 12 Red
Millwall Albion (League)
2-0
Fabian Pughiuc 2
11:00 KO
Under 10 Blue
Gidea Park Rangers (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 11 Red
Harold Wood Cougar (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 15 Red
Caribb (County Cup)
6-0
Matteo Lo Conte, Zidane Green, Pijus Montvydas, Igor Radek, Finlay Sims, Sam Donovan,
10:00 KO
Under 16 Blue
Barking (League)
2-1
Riley Conn 2
09:45 KO
Under 12 Green
Cobra (League)
3-1
Fionn O'Connell, David Osko, Jamie McGovern
09:45 KO
Under 9 Red
Billericay Town (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Red
Royal Falcons (League)
At
00:00 KO
Under 10 White
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 11 White
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 13 Blue
Stevenage Borough (League)
1-11
Diogo Gomes
00:00 KO
Under 14 Blue
Goodmayes (League)
2-3
00:00 KO
Under 15 Blue
Tem-Em-Bee Sports (County Cup)
3-1
Sonny Clarke, Zack Ansell-Mason 2
00:00 KO
Under 7 Red
Pro Direct Academy (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
Hanakins Farm (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Royal Falcons (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Senrab Lions (League)
At

Sat 20th Oct 2018

14:00 KO
Mens Vets
Great Baddow Reserves (League)
3-2
Matt Neal 3
11:00 KO
Under 7 Saturday
Superstar Sports u7s (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 8 Saturday
Wormley Rovers (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Shoebury Town (League)
1-4
Krasimir Kamboshev
00:00 KO
Under 9 Saturday
Welwyn Garden City (League)
At

Sun 14th Oct 2018

12:00 KO
Under 14 Blue
Stars Elite (County Cup)
2-0
Jedd Coster, Kayode Taylor
12:00 KO
Under 15 Blue
East Thurrock (League)
1-2
Jameel St Hill
12:00 KO
Under 7 Blue
Frenford (League)
At Peter May
11:15 KO
Under 11 Red
Billericay Town (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 8 Blue
Byron Red Star (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 9 Blue
Tigers (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 10 White
EMH Eagles (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 15 Green
East London Soccer School Red (League Cup)
0-10
10:00 KO
Under 16 Blue
Hackney Wick (League)
4-3
Conor Medhurst 2, Marley Sylvester, Frankie Licheri
10:00 KO
Under 7 Red
Buckhurst Hill (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 12 Green
Aveley (League)
0-0
Aveley could not constitute
09:00 KO
Under 10 Blue
Ryan Red (League)
At Peter May Astro
09:00 KO
Under 10 Red
Ryan Blue (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 13 Red
Hampstead (County Cup)
0-0
Hampstead could not constitute
00:00 KO
Under 14 Green
Walthamstow wolves (County Cup)
8-1
Mekhi Charles-Armstrong, Osaruyi M-Lawrence, Joe Crane 2, Louis Mallandan, Joel Mputu, George Hellen, Rohat Matyar
00:00 KO
Under 15 Green
Bealonians (League)
3-3
Ryan Won 6-5 on Pens Stevie Larner 3
00:00 KO
Under 15 Red
Welwyn Pegasus (League)
2-11
Pijus Montvydas, Zidane Green
00:00 KO
Under 17 Red
Cockfosters (League)
2-4
Reece Antoine-Dacosta, Rigert Roma
00:00 KO
Under 9 Red
Forest Glade (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Hornchurch (League)
At

Sat 13th Oct 2018

14:30 KO
Mens 1st Team
May & Baker A (League)
2-0
Abdul Zerronki, Stefan Balev
14:00 KO
Mens Vets
North Weald (League)
3-3
Stuart Barlett, matthew Neal, Ryan Heath
11:00 KO
Under 7 Saturday
GT Utd u8s (League)
At Parmiters
10:30 KO
Under 7 Saturday
Rap Aid u8s (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 9 Saturday
Hoddesdon Town (League)
At

Sun 7th Oct 2018

12:00 KO
Under 15 Red
Letchworth (League)
1-10
Ronnie Carle
12:00 KO
Under 17 Red
Grays (League)
1-0
Petar Maljenovic
11:30 KO
Under 11 White
Wapping (League)
At Peter May
11:00 KO
Under 9 White
Buckhurst Hill (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 12 Red
Flanders (League)
4-1
Jed Goddard 2, Zane Sadiq, Fabian Pughiuc
10:00 KO
Under 13 Blue
Welwyn Pegasus (League)
2-1
Nathan Donovan, Mert Gur
10:00 KO
Under 13 Red
Potters Bar Town (League)
3-3
Elijah Grant, Jovan Nash, Mason Stanton
10:00 KO
Under 9 Red
Dagenham Utd (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 12 Green
Grays (League)
4-0
Antonio Desiderio, Tai Johnson, Kieran Godman, Sonny Harbert
09:15 KO
Under 7 Blue
Ridgeway Rovers (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Red
Barkingside (League)
At
00:00 KO
Under 10 White
Interwood (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 14 Blue
Rippleway (League)
3-1
Rakim Jenneh 2, Kayode Taylor
00:00 KO
Under 14 Green
Woodford Town (League)
1-0
Joel Mputu
00:00 KO
Under 15 Blue
Romford (League)
3-2
Zach Ansell-Mason, Fbian Isopo, Dylan Tyrell
00:00 KO
Under 16 Blue
Ilford (League)
3-2
Conor Medhurst, Emanuel Robe, Marley Sylvester
00:00 KO
Under 9 Blue
GFA Loughton (League)
At

Sat 6th Oct 2018

14:30 KO
Mens 1st Team
Beacon Hill Rovers (League)
0-1
14:00 KO
Mens Vets
Metpol Chigwell (League)
1-1
Samuel Marks
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Newhall Rangers (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 8 Saturday
Ware Youth (League)
At

Sun 30th Sep 2018

12:00 KO
Under 15 Green
Flyers (League)
1-4
Jaygo Forrester-McKenzie
11:30 KO
Under 7 Blue
UPR (League)
At Peter May
10:30 KO
Under 12 Red
Billericay (League)
1-2
Callum Gower
10:00 KO
Under 11 Red
UPR (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 14 Green
AFC Hornchurch (League)
4-2
Louis Mallandan, Joe Crane, David Harris, Barney Sheldrake
10:00 KO
Under 16 Green
Chigwell (League)
1-2
Keon Taylor
09:45 KO
Under 12 Green
Wingate & Finchley (County Cup)
10-0
Kieran Godman 3, Caiden Remy 3, Sonny Harbert, Fionn O'Connell, Antonio Desiderio, Own Goal
00:00 KO
Under 11 White
Byron Red Star (League)
At
00:00 KO
Under 15 Blue
Stotford (League Cup)
2-3
Jameel St Hill, Alfie Mobey
00:00 KO
Under 15 Red
Ware Youth (League)
At
00:00 KO
Under 17 Red
Heybridge Swifts (League Cup)
0-2
00:00 KO
Under 7 Red
UPR (League)
At
00:00 KO
Under 8 Blue
UPR (League)
At

Sat 29th Sep 2018

10:30 KO
Under 8 Saturday
SFA (League)
At Parmiters
09:45 KO
Under 7 Saturday
GT Utd u8s (League)
At Parmiters
09:15 KO
Under 7 Saturday
Pro Direct u7s (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Rochford Town (League)
3-0
Krasimer Kamboshev, Paulo Migel, Mark McCombe
00:00 KO
Mens Vets
Sporting Club Woodham Res (League Cup)
2-4
Marvin Edwards, Marlon Evans
00:00 KO
Under 9 Saturday
Cheshunt (League)
At

Sun 23rd Sep 2018

14:00 KO
Under 13 Blue
Stevenage Borough (League)
2-2
Nathan Donovan, Callum Kealy-Johnson
12:00 KO
Under 16 Green
Riverhawks (League)
12-2
Jordan Bempong 4, Keon Taylor 2, Stevie Larner 3, Jean-Luc Dibia 2, Matthew Demetri
11:00 KO
Under 10 Red
Billericay Town Whites (League)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 8 Blue
Barkingside (League)
At Peter May Grass
10:00 KO
Under 14 Blue
Senrab (League)
0-3
10:00 KO
Under 16 Blue
Barkingside (League)
5-0
Conor Medhurst 3, Daniel Sutton, Marley Sylvester
10:00 KO
Under 17 Red
Hullbridge Sports (League)
2-1
Mario Lipetz, Sebastian McGee
10:00 KO
Under 7 Red
Billericay Town (League)
At Peter May Grass
09:45 KO
Under 10 Blue
Barkingside (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Blue
Byron Red Star (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 White
Chigwell (League)
At
00:00 KO
Under 12 Green
Aveley (League)
1-6
Sonny Harbert
00:00 KO
Under 12 Red
Flanders (League)
0-1
Own Goal
00:00 KO
Under 13 Red
Cheshunt (League)
1-3
Jovan Nash
00:00 KO
Under 14 Green
Tilbury (League)
At
00:00 KO
Under 15 Blue
Ilford (League)
At
00:00 KO
Under 15 Green
Ridgeway Rovers (League)
1-2
Tristian Gashi
00:00 KO
Under 15 Red
Risden Wood (League)
1-7
Ronnie Carle
00:00 KO
Under 9 Red
Byron Red Star (League)
At
00:00 KO
Under 9 White
Hannakins Farm (League)
At

Sat 22nd Sep 2018

14:00 KO
Mens Vets
Britannia (League)
4-0
Andt Jones, Ryan Heath, Matt Neal, Mark Stonebridge
10:00 KO
Under 9 Saturday
Sawbridgeworth (League)
At Parmiters
00:00 KO
Mens 1st Team
Kelvedon Social (County Cup)
0-3
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Cuffley Youth (League)
At

Sun 16th Sep 2018

12:30 KO
Under 15 Red
Chars Youth (League)
1-6
Finlay Sims
11:00 KO
Under 10 White
Barkingside (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 11 White
Billericay Town (League)
At Peter May
10:00 KO
Under 13 Blue
Cuffley Youth (League)
7-2
Ferre Smith Glover 3, Vinnie Crosara, Oliver Licheri, Diogo Gomes, Mert Gur
10:00 KO
Under 13 Red
Buckhurst Hill (League)
3-1
Mason Stanton, Jovan Nash, Freddie Cox
10:00 KO
Under 14 Blue
Euro Dagenham (League)
0-1
10:00 KO
Under 14 Green
Grays Ath (League)
0-2
10:00 KO
Under 7 Blue
Harold Wood Cougars (League)
At Peter May
09:45 KO
Under 10 White
Chigwell (League)
At Peter May Astro
09:45 KO
Under 9 Red
Barkingside (League)
At Peter May Astro
00:00 KO
Under 10 Blue
Billericay Town (League)
At
00:00 KO
Under 10 Red
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 11 Red
Pro Soccer (League)
At
00:00 KO
Under 12 Red
Flanders (League Cup)
4-2
Jed Goddard 2, Fabian Pughiuc, Jayden St Hilaire-Dinh
00:00 KO
Under 15 Green
Manford Way (League)
0-5
00:00 KO
Under 16 Blue
Redbridge (League)
5-0
Conor Medhurst 2, Emmanuel Robe, Fergus McGrath, Daniel Sutton
00:00 KO
Under 16 Green
Barkingside (League)
0-2
00:00 KO
Under 17 Red
AFC Hornchurch (League)
1-2
Reece Antoine-Dacosta
00:00 KO
Under 8 Blue
Buckhurst Hill (League)
At
00:00 KO
Under 9 Blue
Top Tekkers (League)
At

Sat 15th Sep 2018

14:00 KO
Mens Vets
Hale End Vets (League)
2-1
Andy Jones 2
11:30 KO
Under 11 Saturday Blue
Buckhurst Hill (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 11 Saturday Red
Ware Youth (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 8 Saturday
Cuffley Youth (League)
At
00:00 KO
Under 9 Saturday
Sawbridgeworth Town (League)
At

Sun 9th Sep 2018

12:00 KO
Under 14 Green
Buckhurst Hill (League)
3-2
Barney Sheldrake 2, Osaruyi M-Lawrence
12:00 KO
Under 16 Green
Flyers (League)
10-2
Keon Taylor 3, Jordan Bempong 3, Deji Edwards, Tofael Tanim, Max Murariu, Matt Demetri
11:30 KO
Under 12 Red
May & Baker (League)
1-1
Fabian Pughiuc
11:00 KO
Under 10 Blue
Buckhurst Hill (League)
At Peter May Astro
11:00 KO
Under 11 Red
Orsett (League)
At Peter May Grass
10:00 KO
Under 10 Red
Billericay (League)
At Peter May Astro
10:00 KO
Under 10 White
AFC Hornchurch (League)
At Wadham Lodge Astro
10:00 KO
Under 12 Green
Hutton (League)
3-0
Fionn O'Connell, Antonio Desiderio 3, Keiran Godman
10:00 KO
Under 14 Blue
Victoria Park (League)
1-0
Oluwakayode Taylor
10:00 KO
Under 15 Blue
Aveley (League)
1-1
Zach Ansell-Mason
10:00 KO
Under 8 Blue
Epping (League)
At Wadham Lodge Astro
10:00 KO
Under 9 Blue
UPR (League)
At Wadham Lodge Astro
10:00 KO
Under 9 Red
A1 Sports (League)
At Wadham Lodge Astro
00:00 KO
Under 11 White
Basildon (League)
At
00:00 KO
Under 13 Blue
Real Stortford (League)
10-2
Ferre Smith Glover 4, Chamario Henly 2, Diogo Magalhaes 2, Oliver Licheri, Charlie Tollervey
00:00 KO
Under 13 Red
Aveley (League)
2-3
Jovan Nash, Roberto Vieru
00:00 KO
Under 15 Green
Tigers (League)
1-4
Jaygo Forrester-McKenzie
00:00 KO
Under 15 Red
Real Stortford (League)
2-3
Ronnie Carle, Sam Donovan
00:00 KO
Under 16 Blue
AFC Hornchurch (League)
1-4
Emmanuel Robe
00:00 KO
Under 17 Red
Brentwood Town (League)
1-3
Bobby Marinov

Sat 8th Sep 2018

14:30 KO
Mens 1st Team
Newham Utd (League)
0-3
10:00 KO
Under 8 Saturday
Ware Lions (League)
At Parmiters
10:00 KO
Under 9 Saturday
Broxbourne Borough (League)
At Parmiters
00:00 KO
Under 11 Saturday Red
Frontiers (League)
At

Sat 1st Sep 2018

10:30 KO
Mens 1st Team
Newham Utd (League Cup)
At Wadham Lodge

Sat 25th Aug 2018

00:00 KO
Mens 1st Team
Lakeside (League)
0-3